Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 15.02.2011, 10:03
dostuffca napisał(a):Wyświetl post

czynsz za stadion - jak go oddadzą - na bidę 5mln złotych. Sam się uzbiera, sam się zapłaci. A potem na resztę wydatków związanych z działalnością zostanie jeszcze fortuna. Oczywiście jeśli Cupiał nie weźmie jej do kieszeni.
Widzisz ostatnim zdaniem sam sobie odpowiedziałeś. W ostatnich latach było wiele transferów za dość duże pieniądze a my ściągaliśmy głównie gości za darmo. Zatem pisanie, że dzięki kasie z karnetów będą lepsze transfery jest wielkim uproszczeniem.

Moim zdaniem ten temat się wyczerpał. Kto miał rację okaże się wkrótce.
Odpowiedz cytując