Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20801
Stary 15.02.2011, 09:50
mic napisał(a):Wyświetl post
Wdech - wydech

Pisze jakie sa realia a nie narzekam, kolega pytal wiec mu przyblizam jaka jest sytuacja
Bez napinki mi tutaj
Napisałeś słabo z baterią - dwa dni przy Desire HD to sporo Dzień to standard. Kolega musi sobie zrobić rachunek sumienia i ustalić czego się oczekuje od telefonu po prostu. Ja mam zestaw kabli micro usb rozsianych w pracy i w domu - jak pracuję przy kompie to ładuję telefon. Ot, taka wariacja na temat perpetum mobile

Odpowiedz cytując