Bez napinki mi tutaj

Napisałeś słabo z baterią - dwa dni przy Desire HD to sporo

Dzień to standard. Kolega musi sobie zrobić rachunek sumienia i ustalić czego się oczekuje od telefonu po prostu. Ja mam zestaw kabli micro usb rozsianych w pracy i w domu - jak pracuję przy kompie to ładuję telefon. Ot, taka wariacja na temat perpetum mobile
