|
Na pewno to poprawią. Krzesełka były układane w pośpiechu (ponoć przed wyborami), wydaje mi się że zupełnie poza harmonogramem, żeby sprawić wrażenie, że trybuna lada moment zostanie ukończona. Na wschodniej też były jakieś nierówności odnośnie wzoru (wiadomo że nie aż takie) i zostały poprawione.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|