Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17341
Stary 15.02.2011, 02:02
Na pewno to poprawią. Krzesełka były układane w pośpiechu (ponoć przed wyborami), wydaje mi się że zupełnie poza harmonogramem, żeby sprawić wrażenie, że trybuna lada moment zostanie ukończona. Na wschodniej też były jakieś nierówności odnośnie wzoru (wiadomo że nie aż takie) i zostały poprawione.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując