Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jachu018
Junior Member
Od: 02.2011
Skąd: Poznań
Offline
#
3156
15.02.2011, 00:45
http://www.sport.pl/sport/1,65025,91...cy_pokaza.html
czyli nic nie wiadomo...
Kibic z
P
oznania
Jachu018
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jachu018
Znajdź inne posty napisane przez Jachu018