Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
595
15.02.2011, 00:42
Mam pytanie, bo nie wiem, może przeoczyłem info, czy były podawane informacje ile karnetów zeszło? Niestety w Krakowie będę dopiero za tydzień i chciałbym wiedzieć, czy dostanę karnet na G wtedy jeszcze.
Coolpick
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coolpick
Znajdź inne posty napisane przez Coolpick