chopin napisał(a):

|
FC ma kupic karnet za 145zl na g
|
daje to 16zł na mecz, czyli o całe 1zł wiecej.
nie mowiac o tym ze są w tym mecze top które dla fc dawniej tez kosztowały wiecej niz 15zł
nie podoba sie komus oferta dla fc to niech kupuje jak kazdy inny kibic