Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17339
Stary 15.02.2011, 00:37
A co sie wszyscy tak nagle obudzili?

Bylo w ktoryms wywiadzie, chyba z Trzmielem, ze telebimy beda zamontowane pod koniec lutego... Ja tam zdziwiony nie jestem.

Ale tym ze nikt nie wywiera presji na miastu jest tez swego rodzaju porazaka.

W pierwszej kolejnosci Wisla, prawda taka - trybuna wschodnia i polnocna powinny byly byc gotowe na grudzien 2009 i juz wtedy mozna bylo grac mecze na Wisle, a do tego zachodnia i caly stadion ktory w czerwcu mial byc gotowy. Mysle ze jest wiele materii ktorych nie da sie oszacowac jesli chodzi o straty, ale z tych ktorych sie da, mysle ze to w granicach 10-15 mln zlotych juz do tej pory. Przeciez Wisla ma tez swoich ludzi w gazetach, znajomy znajomego itp. Zorganizowac konfernecje w okraglaku tak jak Majcher, ale od drugiej strony, a jeszcze najlepiej na zywo i naglosnic... to juz powinno bylo byc zrobione zamiast konfernecji Majchrowskiego i jego 2 mscy..

Jednak oprocz Wisly, to jednak SKWK, TWSD jak i reszta portali jesli chodzi o manifestacje. Tyle sie mowi ze powinno sie to i tamto, a jeszcze madrzejsi gania tych, ktorzy uwazaja ze manifestacja powinna byc, poniewaz oni tylko sobie tak gadaja a nic nie zrobia, bo oczywiscie NIC nie moga. Jedyna mozliwosc zeby zorganizowac taka akcje, to wspolne sily glownie SKWK i TWSD, jak i innych wiślackich portali. Zwykla osoba mimo ze moglaby miec swietne intencje to wiele nie zdziala.. a to co kiedy bylo po jakies gadce na forum, no to nie jest zrodlo masowego przekazu. Caly czas przez ok 2 tyg informacja na glownej powinna widniec o manifestacji, temat na forum jesli chodzi o kwestie organizacyjne, i grupy na portalach spolecznosciowych, a ze pierwszy mecz nie dlugo, to zostawienie infromacji na kazdym krzeselku.

Oczywiscie jest pozno, ale nie za pozno, a by jednak mimo wszystko zrobili ten stadion na ta runde, a nie na lipiec. A po drugiej w tym momencie, zmusic do pociagniecia do odpowiedzialnosci osoby za ta inwestycje (to jak jest fatalnie zarzadzana), opoznienia (jesli ktos nawala, to placi kare i go wypieparz z budowy) a takze zwiekszajace sie koszty. Oczywiscie nie wszystko jest takie latwe, ale pewne rzeczy powinny byc zrobione. To po Rondzie Mogilskim, jest chyba najwieksza inwestycja w Krakowie, choc nie znam kosztow remontu Ronda Ofiar Katynia. Dlatego taka inwestycja powinna byc domknieta na ostatni guzik!

Niestety, ostatnia akcja na ktora zdobylo sie SKWK bylo 1906% poparcia dla Boguslawa Cupiala...

Oczywiscie wina lezy tez po stronie Wisly, wiadomo bylo dawo kto go projektuje. Ale w Wisle nie bylo osoby decyzyjnej, byla jakas akcja, juz nie pamietam o co chodzi ze Ochalik musial nawet dokumentu podpisac.. Pojawila sie ogromna roznica jak przyszedl Basalaj, bo kazdy z boku kto sie choc troche pilka interesuje, widzial ze sa jaja, to juz w 2 dni pracy byl w Urzedzie Miasta, pewnie gdyby zawital z pol roku wczesniej, mielibysmy duzo mniej niedorobek..
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 15.02.2011 o godz. 00:40.
Odpowiedz cytując