|
zdziwicie się dopiero jak się dowiedzie jakie bonusy FC dostało na tą runde...!! smiech na sali!
FC ma kupic karnet za 145zl na g i 200zl na f ... w ilosci 500 tutaj o 500tutaj.
tyle samo jest biletów(19zl top 35zl czyli podrożały z 15) .. wieć niektóre fc mogą tylko pomarzyć o kupieniu biletu na kuchanki czy pasy!
dla klubu liczy sie kasa a nie kibice !
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
|