Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43637
Stary 14.02.2011, 23:45
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
To się dopiero okaże czy to szrot czy nie szrot. Przypadku Christowa chyba nie muszę przypominać. Liga zweryfikuje jego przydatnośc, jak dla mnie Sotirovic mógłby do nas dojśc jako drugi napastnik o ile już nikogo więcej nie ściagniemy. Przynajmniej jest w polskich warunkach ograny i sprawdzony.
Czyli że jak się nie sprawdzi to szrot? Jakbyśmy ściągnęli Ronaldinho ale z jakiegoś powodu by u nas nie wypalił to też byłby szrot? Hristov to miał 1-2 sezony dobre w karierze i nic więcej. Genkov w Bułgarii trzyma poziom bez przerwy, grał w reprezentacji i za coś to Dynamo 2,5 mln euro zapłaciło, a że tam sobie nie poradził to cóż (poczekaj na statystyki Brożka w Trabzonie po dwóch latach... ), nie wiem jaką taktyką grali, ale praktycznie przez cały jego okres tam to mieli przynajmniej jednego świetnego napastnika - (Kerzakhov, Woronin, Kuranyi). To że miał ostatnią rundę dużo lepszą niż taki Brożek w porównywalnej lidze to szczegół. Czy ty myślisz że jesteśmy w stanie sprowadzić lepszego napastnika (zdrowego i strzelającego a nie jakąś kalekę z nazwiskiem, która pół roku piłki na oczy nie widziała) przy naszych obecnych warunkach? Czy ci się podoba czy nie, Genkov to jest w tej chwili górny pułap tego na co nas stać.
Odpowiedz cytując