AS82 napisał(a):

|
Na cracovii ceny biletow na pojedyncze mecze od 10 zl do 25 zl ,u nas 25zl-55zl i 35zl-65zl ,jak dla mnie w aspekcie zapelnienia stadionu , szczegolnie przez mlodych ludzi ,ktorzy duzo kasy nie maja to lekkie kuriozum
|
człowieku porownaj sobie poziomy jaki prezentuja obie druzyny my walczymy o mistrza od wielu lat mamy gwarancje wysokiego poziomu a oni od wielu lat graja w nizszych ligach lub bronia sie przed spadkiem z ekstraklasy raz tylko mieli sezon konia i ty sie dziwisz ,ze u nas drozej? myslisz,ze gdyby Wisla nie odnosila sukcesow to bilety bylyby w tej cenie? mniej osob by chodzilo na Wisle gdyby nie bylo sukcesow i klub nie szalalby z cenami.Jezeli tak ci imponuja ceny na cracovi to chodz na ich mecze jeszcze sa w ekstraklasie a na wiosne legia przyjedzie lech polonia to zobaczysz czolowke ligi za male pieniadze.