regan napisał(a):

To czy ten tekst powinien być opublikowany czy nie, to moża się spierać... ale faktem jest, że o młodego kibica się nie dba i nie tylko sferze klubu, ale także w sferze kibicowskiej...
A ta (nie)możliwość zamiany właściciela wejściówki na mecz "u nich", poskutkuje tym, że ten karnet wcale nie bedzie taki wygodny, jak stadion zrobi się na 33 600. Jak nagle nie moge iść na mecz i nikt nie może za mnie... bo u nich takiej możliwosci nie ma, to lepiej bedzie kupować bilety. Czasem zastanawiam się, czy w tym klubie za marketing PR i kontakty z kibicami nie odpowiadają twardogłowi?
|
Wejściówki za free, konkursy na stadionie, możliwość wejścia na boisko i uczestnictwa w "treningu", mikołaj na stadionie, wizyty w szkołach. Jeżeli to nie jest dbanie o młodego kibica to co wg Ciebie powinna Wisła robić?
PS. Do niedawna wszyscy narzekali na dyrektora sportowego że nie ma transferów i każdy z was zrobiłby to lepiej. Okazało się że jednak to on ma kompetencje do tego i nie można już narzekać to się wszyscy przerzucili na osoby ustalające ceny i tam się wyżywają. "Ja zrobiłbym to lepiej"