przemo napisał(a):

Mam pytanie co do tych HTC. Bo jak pracowalem przy spisie rolnym to dali nam HTC PRO Touch 2 i były one co najmniej tragiczne pod względem baterii. Czy to tylko przez program wgrany do spisu czy HTC rzeczywiście ma problemy z bateria? Bo tez chcialem kupić ale ta bateria mnie troche zniecheca
|
Nie wiem jak w modelach Wildfire czy Touch, ale u mnie w Desire HD jest slabo z bateria. Przy wlaczonym dostepie do netu non stop, ok 10 min rozmow, troche netu i maili to trzyma mi 1,5-2 dni.