Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
michal(pl)
Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
518
14.02.2011, 20:51
http://www.youtube.com/watch?v=6yh4Z...mbedded#at=406
hmmm, minuta 5:18 Skąd znam tego goscia....
gdyby Stan nam sprowadził takiego grajka to bylby tu bogiem, hehe marzenia
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
Polen Polen über alles
michal(pl)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michal(pl)
Znajdź inne posty napisane przez michal(pl)