Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
Od: 06.2010
Offline
#
17329
14.02.2011, 20:51
co do odcienia kolorów to możne wyróżnienie krzesełek VIP będzie ok, nie wiem może, ale konfiguracja to chyba im się pomyliła, mam nadzieje ze ktoś z klubu zainterweniuje bo to już są jaja.
Mea
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mea
Znajdź inne posty napisane przez Mea