|
Co do możliwości udostępnienia komuś karnetu, otrzymałem odpowiedź z klubu (bardzo lakoniczną) cytuję: "u nas nie ma takiej możliwości" - koniec cytatu.
Zasada jest prosta, nieważne jakiego masz kibica, czy chodzi na mecze żeby drzeć ryja, czy jest piknikiem, może być niemową, ważne żeby kupił karnet i kasa się zgadzała. Zajebiście.
|