Byłem dziś w strefie kibica zakupić karnet, ale postanowiłem też zobaczyć panoramę stadionu z narożnika no i o dziwo zauważyłem, że ruszyli z montażem reszty krzesełek.

I tyle z dobrych wiadomości... Nie chcę siać niepotrzebnej paniki, ale wydawało mi się że ta mozaika niebiesko-czerwonych krzesełek będzie wyglądała w przybliżeniu tak jak na wschodniej, a tu widzę jakieś udziwnienie... Nie wiem czy tak zostanie ale mi się osobiście nie podoba. No i kolor tych krzesełek po środku tzn. mam na myśli głównie czerwone, znacznie się różni od pozostałych. Zrobiłem zdjęcie na dowód. Przepraszam za jakość no ale to tylko komórka.
http://img522.imageshack.us/i/zdjcie0019r.jpg/