Wyświetl pojedynczy post
fpskora
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43632
Stary 14.02.2011, 20:19
Witam, co byście powiedzieli na Sotirovicia w Wiśle?

Wyleciał ze zgrupowania Śląska za naganne zachowanie (na wniosek sztabu szkoleniowego, czyli u Lenczyka ma już nagrabione i to nie są liście). Wraca do Polski, a tu... transfer?

W obu krakowskich klubach szukają napastników. Osobiście jednak wolałbym, żeby Vuk nie przychodził do naszej Wisełki. Umiejętności przeciętne, charakter mętny, korzyści wątpliwe.
Odpowiedz cytując