|
Witam, co byście powiedzieli na Sotirovicia w Wiśle?
Wyleciał ze zgrupowania Śląska za naganne zachowanie (na wniosek sztabu szkoleniowego, czyli u Lenczyka ma już nagrabione i to nie są liście). Wraca do Polski, a tu... transfer?
W obu krakowskich klubach szukają napastników. Osobiście jednak wolałbym, żeby Vuk nie przychodził do naszej Wisełki. Umiejętności przeciętne, charakter mętny, korzyści wątpliwe.
|