lorddavy napisał(a):

|
Nie chwal dnia przed zachodem słońca - dopóki Genkow nie odpali w lidze radziłbym się wstrzymać z takimi komentarzami.
|
Nie wiem jak ty ale ja widzę różnicę między chwaleniem a stwierdzeniem że nie jest to szrot jakich pełno się u nas w klubie przewinęło.