wiślak 86 napisał(a):

|
Matematyki się nie obawiaj to nie jest najważniejsze na tym kierunku. Perspektywy jak po każdym innym wszystko zależy od Ciebie. jeżeli faktycznie lubisz biologię a do tego masz jakieś znajomości w Lasach Państwowych to śmiało. wbrew pozorom nie jest on taki zły.
|
No właśnie.
Jak masz znajomości i znajdziesz pracę, to świetna robota. Dobra płaca, spokojne zajęcia, obcowanie z naturą.
Sam o tym myślałem, ale z wiadomych przyczyn dałem sobie spokój.
