Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#461
Stary 14.02.2011, 19:56
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Matematyki się nie obawiaj to nie jest najważniejsze na tym kierunku. Perspektywy jak po każdym innym wszystko zależy od Ciebie. jeżeli faktycznie lubisz biologię a do tego masz jakieś znajomości w Lasach Państwowych to śmiało. wbrew pozorom nie jest on taki zły.
No właśnie.

Jak masz znajomości i znajdziesz pracę, to świetna robota. Dobra płaca, spokojne zajęcia, obcowanie z naturą.

Sam o tym myślałem, ale z wiadomych przyczyn dałem sobie spokój.
Odpowiedz cytując