Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2648
Stary 14.02.2011, 19:33
Mam zamiar zgłosić swój temat prezentacji maturalnej. I tu moje pytanie: macie może wzór wniosku, który trzeba złożyć? Albo ktoś mógłby takowy stworzyć? Nie mam pojęcia, jak ma to wyglądać!

Temat, który mam zamiar zgłosić, będzie związany z dziennikarstwem sportowym. Widziałam, że niektórzy z Was również mieli podobne tematy na maturze. Jak one konkretnie brzmiały? Wystarczy "Język komentatorów sportowych", czy coś trzeba jeszcze dodać? Chodzi o to, żeby komisja nie wprowadziła za wiele poprawek, a przede wszystkim - przyjęła ten temat...

Schabek, nie wystaczy, pytałam. Ale jak ma wyglądać wniosek i co w nim zawrzeć, to już szanowna pani polonistka nie powiedziała.
Ostatnio edytowane przez Lacrima : 14.02.2011 o godz. 19:43.
Odpowiedz cytując