Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#576
Stary 14.02.2011, 19:18
A za miesiąc znów będzie oburzenie na TWSD że zły Majchrowski zwleka z oddaniem stadionu.
Po co on nam skoro już teraz robi się wszystko żeby zniechęcić kibiców do przyjścia już teraz na oddany do połowy stadion?

Najlepszy był jednak komentarz o 16 letnim dziecku. Za frajer ich najlepiej wpuszczać. Dzieci, które mając 12 lat zachodzą w ciąże, ćpają i piją do upadłego. Może od razu 18latków uwzględnić jako dzieci i wpuszczać ich za połowę ceny? Pójdzmy dalej, kto przyniesie kwitek z pośredniaka że nie ma dla niego pracy ten wbija za free.
Ostatnio edytowane przez element : 14.02.2011 o godz. 19:21.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując