Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43628
Stary 14.02.2011, 19:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No i proszę - a jak ja pisałem to samo przed sezonem, to mnie pokemony chciały żywcem zjeść. A w międzyczasie - chciały też zeżreć Maaskanta, że "nie wykorzystuje potencjału". Na szczęście mieliśmy pod koniec trochę farta, bo kto wie kto by nas teraz trenował...
Jeśli mam być szczery to wydaje mi się, że ty mówiłaś że będziemy walczyć o utrzymanie, a Cupiał zwija manatki ale moge się mylić.

Ponadto jak dobrze pamiętam to 99% użytkowników forum mówiło że odejście Marcelo i Głowackiego w krótkim okresie czasu na pewno będzie osłabieniem, więc nie wiem co to niby za duma "że ja tak mówiłem".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując