wolfy napisał(a):

|
No i proszę - a jak ja pisałem to samo przed sezonem, to mnie pokemony chciały żywcem zjeść. A w międzyczasie - chciały też zeżreć Maaskanta, że "nie wykorzystuje potencjału". Na szczęście mieliśmy pod koniec trochę farta, bo kto wie kto by nas teraz trenował...
|
Jeśli mam być szczery to wydaje mi się, że ty mówiłaś że będziemy walczyć o utrzymanie, a Cupiał zwija manatki ale moge się mylić.
Ponadto jak dobrze pamiętam to 99% użytkowników forum mówiło że odejście Marcelo i Głowackiego w krótkim okresie czasu na pewno będzie osłabieniem, więc nie wiem co to niby za duma "że ja tak mówiłem".