A czy to nie Sotirovica przypadkiem Probierz pogonił z Jagiellonii za sianie fermentu i brak jakiejkolwiek dyscypliny? Gość ma niezdrowo pod kopułą a nie Lenczyk. Dopiero byłyby kwasy w szatni i jazda jakby taki koleś do nas trafił. Owszem - jako uzupełnienie składu mógłby być ale gdyby ktoś mógł go utemperować. Na ten moment strzelilibyśmy sobie niezłego samobója. Machający rekami Paweł to wzór cnót przy Sotirovicu

Jeśli Probierz (żelazna ręka) i Orest (mega doświadczenie) nie byli w stanie nad nim zapanować to kto mógłby u nas? Mam nadzieje że nie trafi do nas taki ktoś!
BTW
Pamiętacie chamski numer w meczu Śląsk - Ruch kiedy ktoś (prawdopodobnie Vuk) wrzucił drugą piłkę na boisko kiedy szła akcja Ruchu. Takiego gościa chcielibyście w Wiśle?