Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8964
Stary 14.02.2011, 17:51
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
A nie wiem czy wszyscy pamiętają ale trener Lenczyk ma dość dziwaczne regulaminy i zachowania, kiedyś się dostalo Piekutowskiemu za to, że trenerowi podał rękę jako pierwszy i to w dodatku lewą, bo prawą miał w gipsie - a przecież jest od niego młodszy.
Frankowski też miał bodajże jakieś problemy z nim kiedyś. Orest, taki człowiek, ma swoje (czasami abstrakcyjne) reguły i jako jego zawodnik musisz to uszanowac i ich przestrzegać.
Jeśli zaś chodzi o Vuka, to za bardzo bym nie był za ściągnieciem go do nas. To jest taki napastnik na Śląsk właśnie, nic więcej, nic mniej.
Odpowiedz cytując