Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
43624
14.02.2011, 17:09
sotirovic odesłany do wrocławia z zagranicznego zgrupowania śląską . Został ukarany za naganne zachowanie przed meczem sparingowym. Może go weźmiemy
zresztą nie chciałbym bo psułby atmosfere w szatni swoim zachowaniem
88seba88
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez 88seba88