Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11710
Stary 14.02.2011, 17:05
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Po LSD czy Pisie to mógł bym się jedynie spodziewać że jedni będą chcieli zdjąć krzyż a drudzy powiesić 10.
Ewentualnie po PiSie możesz się spodziewać obniżek podatków czy składki rentowej. Może też dokończą budżet zadaniowy, w końcu po dwóch latach ich rządów wszystko było przygotowane do tego, by to zrobić (gdy oddawali władzę budżet był sporządzany metodą tradycyjną i zadaniową).


ps.

dawno mnie tu nie było, ale widzę że był wywiad z Petelickim z radia.

Tutaj dalsze wywiady, tym razem z TV

http://www.youtube.com/watch?v=pDRd8...bedded#at=1286

http://www.youtube.com/watch?v=0HBXV...eature=related

Na moje oko to chłopaki mieli okazję się przekonać jak kompromitująco nieudolna jest platforma. Przez usta im nie przejdzie, ale mam wrażenie, że spora część z nich miała już okazję sobie pomyśleć, że to nie Kaczory były większym złem.
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 14.02.2011 o godz. 18:04.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa