1q2 napisał(a):

|
Po LSD czy Pisie to mógł bym się jedynie spodziewać że jedni będą chcieli zdjąć krzyż a drudzy powiesić 10.
|
Ewentualnie po PiSie możesz się spodziewać obniżek podatków czy składki rentowej. Może też dokończą budżet zadaniowy, w końcu po dwóch latach ich rządów wszystko było przygotowane do tego, by to zrobić (gdy oddawali władzę budżet był sporządzany metodą tradycyjną i zadaniową).
ps.
dawno mnie tu nie było, ale widzę że był wywiad z Petelickim z radia.
Tutaj dalsze wywiady, tym razem z TV
http://www.youtube.com/watch?v=pDRd8...bedded#at=1286
http://www.youtube.com/watch?v=0HBXV...eature=related
Na moje oko to chłopaki mieli okazję się przekonać jak kompromitująco nieudolna jest platforma. Przez usta im nie przejdzie, ale mam wrażenie, że spora część z nich miała już okazję sobie pomyśleć, że to nie Kaczory były większym złem.