Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 14.02.2011, 17:03
tentrak napisał(a):Wyświetl post
Bilety są drogie a pisze to bo temat jest od tego by pisac co sądzi się o cenach . I jeszcze apropo tych średnich zarobków u nas tą średnią bardzo podwyższa mała grupa zarabiająca naprawde ogromne pieniądze prezesi banków itp. ja niestety jestem poniżej średniej i większość osób które znam są ponizej tej średniej .
To ci policzylem przeciez kolego. Pracujesz 40x4 czyli 160 godzin w mscu. 160x10= 1600 brutto. To w 2 godziny zarabiasz na bilet. W Anglii pracujesz 160 godzin zarabiasz8 funtow na godzine.160x8=1040. Jako ze to malo to ludzie biora nadgodziny albo szukaja dodatkowej pracy. I wten sposob raz na 2 tygodnie moga isc na mecz za 30 funtow. W wariancie pierwszym:czyli Polska dodakowej pracy nikt nie chce, bo mu nie potrzebna. Pamietaj ze bilet na mecz miesci sie w kategorii: zbytki, a nie obowiazki. Wiec sila rzeczy na to musiisz miec ekstra kase.
Odpowiedz cytując