Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11709
Stary 14.02.2011, 17:00
1q2 napisał(a):Wyświetl post

Demokracja to fajny system ale dla krajów w których panuje porządek.Wtedy można sobie zarządzać.

.
System dobry dla kraju gdzie poza porządkiem obywatele posiadają świadomość narodową, jako taką historyczną i nie bije od nich narodowym kompleksem na kilometr. U nas wszystkiego brakuje z wyjątkiem tego ostatniego. Przykre to ale prawdziwe. Efekt tego taki,że jesteśmy biednym i zacofanym,bardzo zacofanym krajem w środku Europy. Śmieszne to i straszne.


Idzie mróz-kolej stop.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.