1q2 napisał(a):

Demokracja to fajny system ale dla krajów w których panuje porządek.Wtedy można sobie zarządzać.
.
|
System dobry dla kraju gdzie poza porządkiem obywatele posiadają świadomość narodową, jako taką historyczną i nie bije od nich narodowym kompleksem na kilometr. U nas wszystkiego brakuje z wyjątkiem tego ostatniego. Przykre to ale prawdziwe. Efekt tego taki,że jesteśmy biednym i zacofanym,bardzo zacofanym krajem w środku Europy. Śmieszne to i straszne.
Idzie mróz-kolej stop.