Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2343
Stary 14.02.2011, 16:35
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jóźwiak w tej całej układance jest tylko pionkiem i nie ponosi całkowitej odpowiedzialności za nieudolność polityki transferowej. KP Legia to część koncernu ITI działająca jak korporacja i jeśli już są podejmowane jakieś ruchy to są one bardziej zdecydowane. Co najwyżej może dojść do przesunięcia Jóźwiaka do roli scouta, czyli powrót do wcześniej zajmowanego stanowiska.

Poza tym nikt nie ma wątpliwości, że nie ma odgórnej zgody na transfery (zarząd - Walter i s-ka), a chodzi o to, aby w tym roku kalendarzowym finanse się zbilansowały, aby w 2012 roku Legia mogła wypuścić obligacje na 20 mln zł. Także nic nie dzieje się tu bez przyczyny.
A kto oprócz Miklasa i Jóźwiaka ponosi główną odpowiedzialność za transfery?
Poza tym skoro sprowadzają kogoś na testy, niby negocjują z jakimis piłkarzami, zapowiadają jakieś wzmocnienia to na pewno odgórna zgoda na transfery i kasa choćby na płace jest. No więc gdzie macie te transfery? Liga za 1,5 tygodnia rusza... No chyba że tak naprawdę takiej zgody i kasy nie ma, ale czemu więc kłamią własnym kibicom o wzmocnieniach w każdej publicznej wypowiedzi? Czy tak czy tak, jakby na to nie patrzeć chłopaki się nie sprawdzają w swojej roli i to oni ponoszą za to odpowiedzialność, bo to oni się powinni na tym znać.
Odpowiedz cytując