Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11708
Stary 14.02.2011, 16:32
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Na tym polega dramat obecnej sytuacji.
Dramat polega na tym że kogo by się nie wybrało to będzie tak samo.Różnica polega jedynie na czy bardziej podoba się gadanina jednych bądź drugich.W moim przypadku jest to selekcja negatywna czyli wybór tych co budzą najmniejszą odrazę.

Dziś nawet najwięksi rewolucjoniści muszą obejść się smakiem.Nawet gdyby Jarek znów zwyciężył to morderców w osobach z tego rządu, do pierdla nie wsadzi a na Moskwę też nie ruszy.Co najwyżej wrócimy do mapy w której na wschodzie graniczymy z Gruzją a na zachodzie z USA

Demokracja to fajny system ale dla krajów w których panuje porządek.Wtedy można sobie zarządzać.Polska potrzebuje twardej ręki a takiej nigdy nie będzie miała bo jest zakładnikiem wyborców.To jest to dopiero absurd że wszyscy narzekają że rząd mało robi a jakby faktycznie wziął się na niezbędne w wielu dziedzinach reformy, to by mógł nawet kadencji nie doczekać do końca.

Dlatego wszystko się do tego sprowadza by tak zarządzać by to się wszystko nie posypało, gdzie akurat do PO można mieć największe pretensje, bo ponoć gospodarka to była ich działka.Po LSD czy Pisie to mógł bym się jedynie spodziewać że jedni będą chcieli zdjąć krzyż a drudzy powiesić 10.
94 - Allah Akbar!!