Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17323
Stary 14.02.2011, 16:13
rav czy ktoś z redakcji portalu nie mógłby uzyskać jakiś wiarygodnych informacji co do fatycznego stanu i zaawnasowania robót ? szczegolnie w kwestii telebimów, ławek rezerwowych (czy są juz albo kiedy i jakie będą), co zostało jeszcze do zrobienia na zachodoniej w kwestii instalacji ( czy Qumak -bodajże- prowadzi już prace nad częścią zarządzania i sterowania obiektem),czy malowanie farbami hydrofobowymi jest juz w zakresie wykonawcy czy dalej nie etc.
Odpowiedz cytując