Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2472
Stary 14.02.2011, 15:35
JrQ-
Z całym szacunkiem ale czy mógłbyś pewne rzeczy zostawić dla siebie ? co nas to obchodzi, że nie oglądasz TVN, nie używasz Facebooka.

Wiślacki FB wymaga jeszcze dopieszczenia, przede wszystkim zwiększenia liczby użytkowników. Liczę na to że wzorem klubów premiership, SERIA A, premiera division, będzie on reklamowany na bandach.
Można zrobić również filmik z udziałem zawodników którzy zapraszają do dołączenia do FB, można puścić go na splashu. M
Uważam że tak mizerny wynik spowodowany jest w dużej mierze tym że ikonka nie działała przez jakiś czas.
Generalniemoje zdanie jest takie, że dyskusja na ten temat powinna odbywać się w dziale marketingu.

PS. Materiały z dzień dobry TVN można byłby pokazać w szerszym gronie uploadujac go na FB, YouTube. Nie to żeby mnie to jakoś specjalnie rajcowało jednak może pewnej grupie być może kobiecej się spodobać.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 14.02.2011 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując