Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2338
Stary 14.02.2011, 15:15
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Bednarz też przez chwilę kręcił się wokół Legii pod koniec roku i szybko go pogonili.
Bednarz współpracuje z Legią, przynajmniej tak mówił w jednym z wywiadów. Współpraca polega na tym, że jak wypatrzy jakiegoś piłkarza to ma podesłać go Legii- czyli coś w rodzaju skauta.
Odpowiedz cytując