emj10 napisał(a):

|
Bednarz też przez chwilę kręcił się wokół Legii pod koniec roku i szybko go pogonili.
|
Bednarz współpracuje z Legią, przynajmniej tak mówił w jednym z wywiadów. Współpraca polega na tym, że jak wypatrzy jakiegoś piłkarza to ma podesłać go Legii- czyli coś w rodzaju skauta.