|
Dla mnie Janas to kolejna plotka dziennikarska. Bednarz też przez chwilę kręcił się wokół Legii pod koniec roku i szybko go pogonili. Jeśli obecny scenariusz nie wypali, czyli Skorża + Jóźwiak, a Miklasa za "zasługi" to sądzę, że pójdziemy tropem Wisły, czy Disco i będziemy mieli zagramanicznego trenera i dyrektora sportowego.
|