Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20775
Stary 14.02.2011, 14:08
Mam drobny problem z komputerem , mianowicie posiadam 2 systemy i gdy uruchamiam komputer jest możliwość wybrania który mam zostać uruchomiony niestety ja takiej możliwości nie mam bo moja klawiatrua w ogóle nie reaguje :/ Jaka jest tego przyczyna bo nie mogę wybrać drugiego systemu. Dodam jeszcze że po włączeniu sie tego pierwszego systemu klawiatura działa normalnie co chyba widać
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując