mic napisał(a):

230 zl to nie jakies wielkie pieniadze, wiec ja bym bral ten z 6GB. Bo 3GB to troche za malo (na przyszlosc), a 6 to juz bardzo duzo. Teraz standardem jest 4
|
Zależy też jaki system operacyjny. XP 32 bitowy ma problemy już z pamięcią o pojemności 4 GB, dlatego producenci dają opcję 3 GB. Opcja 6 GB to już raczej pod Win7. Jakie to pamięci?