Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17317
Stary 14.02.2011, 13:11
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Porter, powagi trochę. Obtułowicz projektu nie robił, on był odpowiedzialny jedynie za koncepcję architektoniczną. Jeśli projekt nie jest jeszcze dostarczony w całości, to pracę przy jego dokończeniu wykona biuro Obtułowicza, tak jak robiło to poprzednio.
Ja rozumiem, że chcesz zwrócić uwagę, iż wiadomość ta nie powinna wpłynąć na losy budowy stadionu.

Natomiast z Twojej wypowiedzi można by wywnioskować, że nie był on odpowiedzialny za to całe bagno, z czym nie można się zgodzić
Odpowiedz cytując