PiotrG napisał(a):

|
Porter, powagi trochę. Obtułowicz projektu nie robił, on był odpowiedzialny jedynie za koncepcję architektoniczną. Jeśli projekt nie jest jeszcze dostarczony w całości, to pracę przy jego dokończeniu wykona biuro Obtułowicza, tak jak robiło to poprzednio.
|
Ja rozumiem, że chcesz zwrócić uwagę, iż wiadomość ta nie powinna wpłynąć na losy budowy stadionu.
Natomiast z Twojej wypowiedzi można by wywnioskować, że nie był on odpowiedzialny za to całe bagno, z czym nie można się zgodzić
