maxurd napisał(a):

|
Wszystko to nie stanowi czy zawodnik jest mocny czy nie. Poprostu moim zdaniem nie ma podstaw aby sadzic, ze bedzie wzmocnienie. Ja sadze, ze nie bedzie.
|
Od Pawełka może lepszy nie będzie, natomiast jest pewniejszy od Jovanić'a i to mi wystarczy by twierdzić, że jest wzmocnieniem.