Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3816
Stary 14.02.2011, 12:53
maxurd napisał(a):Wyświetl post
Wszystko to nie stanowi czy zawodnik jest mocny czy nie. Poprostu moim zdaniem nie ma podstaw aby sadzic, ze bedzie wzmocnienie. Ja sadze, ze nie bedzie.
Od Pawełka może lepszy nie będzie, natomiast jest pewniejszy od Jovanić'a i to mi wystarczy by twierdzić, że jest wzmocnieniem.
Odpowiedz cytując