PiotrG napisał(a):

Widocznie nie. Jutro mija termin zakończenia ich montażu, a prace się jeszcze nie zaczęły
|
To już naprawę przesada. Wstyd żeby każdy, dosłownie każdy termin zawalić. W normalnym kraju ludzie za takie numery już by dawno nie pracowali - a u nas....