crazykaro napisał(a):

|
To tylko wrażenie. Widać nierównomierność kolorów na całej trybunie
|
Ale zmieniło się położenie podestu na kamerę, teraz jest idealnie na środku trybuny, za bramką, na szczęście nie wpłynęło to na wygląd Białej Gwiazdy. I przy okazji- wiem że było to pytanie już 100 razy- jak się ma sprawa usunięcia tych przeklętych pleksi?