Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17308
Stary 14.02.2011, 12:17
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
To tylko wrażenie. Widać nierównomierność kolorów na całej trybunie
Ale zmieniło się położenie podestu na kamerę, teraz jest idealnie na środku trybuny, za bramką, na szczęście nie wpłynęło to na wygląd Białej Gwiazdy. I przy okazji- wiem że było to pytanie już 100 razy- jak się ma sprawa usunięcia tych przeklętych pleksi?
Odpowiedz cytując