Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43623
Stary 14.02.2011, 12:04
Drużyna:
Zobaczymy jak będzie funkcjonować wiosną i wtedy będą oklaski albo i nie...
Stadion
Jaja z otwarciem trybun...szkoda gadać...
Ale przede wszystkim z bazą szkoleniową i samym szkoleniem młodzieży coś trzeba zrobić panie B
Odpowiedz cytując