|
Tyle nie dali na transfery latem. Bliżej 2 mln euro poszło na ten cel. Co nie zmienia faktu, że były to stosunkowo duże pieniądze (jak na naszą ligę) i najwyższa pora, aby ta inwestycja zaczęła się spłacać.
Wydaje mi się, że Skorża kilka tygodni temu wiedział już jaką będzie miał sytuację kadrową, jednak czarę goryczy przelał fakt, że kadra jest w chwili obecnej naprawdę krótka i będzie musiał stawiać na młodzież.
Odszedł Iwański, na Ukrainę może odejść Kostja Machnowski, jeszcze przez kilka tygodni Choto nie będzie mógł zagrać, nie wiadomo co z Chinyamą, a kontuzjowany Rybus straci pewnie początek sezonu.
Tak więc Skorża na początku rundy będzie miał problem ze stworzeniem 18-stki meczowej, bo nie licząc młodych Szumskiego, Wolskiego, Łukasika Żyry i Trochima ma obecnie do dyspozycji 16-17 zawodników, zależnie od tego czy Anatolka liczyć jako wzmocnienie czy osłabienie.
|