Cytat:
|
Amica też wyszła z grupy LE a patrząc w naszą tabele to raczej nie są lepsi od nas
|
Taa. 4-1 to nie w kij dmuchał. Miej na uwadze, że praktycznie nie mieli(mają?) oni długiej ławki rezerwowych. Poza tym, ich strategia jest prosta- grać na maxa w LE, zarobić dużo $, kupić dobrych zawodników, a miejsce w europucharach zdobyć wygraną w Pucharze Polski. Swoją drogą- najprościej i nałatwiej, dodatkowo startują w nich najpóźniej (3 runda kwalifikacji).