Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3815
Stary 14.02.2011, 10:40
Cytat:
Amica też wyszła z grupy LE a patrząc w naszą tabele to raczej nie są lepsi od nas
Taa. 4-1 to nie w kij dmuchał. Miej na uwadze, że praktycznie nie mieli(mają?) oni długiej ławki rezerwowych. Poza tym, ich strategia jest prosta- grać na maxa w LE, zarobić dużo $, kupić dobrych zawodników, a miejsce w europucharach zdobyć wygraną w Pucharze Polski. Swoją drogą- najprościej i nałatwiej, dodatkowo startują w nich najpóźniej (3 runda kwalifikacji).
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując