Pan Jotka napisał(a):

kto wie czy jak My zdobędziemy mistrzostwo z Maaskantem a Polonia Warszawa z Theo Bosem zajmie wysokie miejsce za nami to nie będziemy mieli napływu Holenderskich trenerów do naszej ekstraklasy ?
Co do Legii to troche mnie dziwi Skorża że chciał jeszcze nowych zawodników,przecież latem kupili nowych zawodników za ponad 3 mln € tyle co My wydaliśmy na transfery przez ostatnie 5 lat.