Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8035
Stary 14.02.2011, 10:38
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,91...eja__boja.html Burdel na Legii. Prawie jak u nas ostatnimi latami. Rozwiazanie proste-jechac do Holandii i sprowadzic dzialaczy
kto wie czy jak My zdobędziemy mistrzostwo z Maaskantem a Polonia Warszawa z Theo Bosem zajmie wysokie miejsce za nami to nie będziemy mieli napływu Holenderskich trenerów do naszej ekstraklasy ?

Co do Legii to troche mnie dziwi Skorża że chciał jeszcze nowych zawodników,przecież latem kupili nowych zawodników za ponad 3 mln € tyle co My wydaliśmy na transfery przez ostatnie 5 lat.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.02.2011 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując