Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3814
Stary 14.02.2011, 10:31
Reser napisał(a):Wyświetl post
Możesz sobie twierdzić co chcesz, bo po to jest forum żeby każdy mógł się wyrzygać, ale fakt jest taki, że normalny człowiek nie napisałby, że zagrał słaby mecz - tylko, że zagrał słabo 8 minut w meczu. Więcej nie widziałeś, chyba że się mylę.

Oceniam na podstawie 8 minut, ktore pokazywaly najwazniejsze akcje meczu. POdobnie jak kazdy na tym forum. To co pierwotnie podkreslalem to niezrozumienie dla zachwytow nad zawodnikiem, ktory moim zdaniem zagral slabo... Zadalem sobie trud ogladniecia jeszcze raz transmisji i chce powiedziec, ze podtrzymuje swoje zdanie mianowicie, ze dziwie sie fanom jego talentu. Nie pokazal absolutnie nic co by pozwalalo miec nadzieje, ze bedzie wzmocnieniem. Co wiecej mialem wrazenie przez caly czas, ze jego interwencje sa niepewne (moze to dlatego, ze po raz pierwszy gral w Wisle). Szczegolnie w 14 minucie widzialem jakby najpierw chcial wyjsc do przodu a potem postanowil zostac w bramce... Ogolnie mam wrazenie, ze byl zwyczajnie niezdecydowany w obronie. To dosc slaba cecha jak na bramkarza...

Co do straty bramki ewidentne jest, ze sprokurowal sytuacje zawodnik z pola swoja strata. Ustalmy, ze bramkarz puszczajac pilke sie nie popisal i zabraklo mu szczescia.

Wszystko to nie stanowi czy zawodnik jest mocny czy nie. Poprostu moim zdaniem nie ma podstaw aby sadzic, ze bedzie wzmocnienie. Ja sadze, ze nie bedzie.
Nonckiewicz!! Siadej...
Odpowiedz cytując