mitmichael napisał(a):

|
I to wszystko wywnioskowałes ze skrotu? Gratuluje bardzo poczucia humoru.
|
W dużo większym stopniu mam prawo wnioskować, że bramkarz zagrał słabo z tego co pokazuje nagranie niż ludzie mają prawo wnioskować z własnych marzeń, że w końcu będzie dobry bramkarz... Nie można się ekscytować tym, że obronił jeden na jeden, bo od tego człowiek w tej bramce jest żeby takie sytuacje bronić. Nie mówię już o tym, że w tej sytuacji fatalna zachował się Białoruski napastnik... Stracona bramka to jednak w pewnej części właśnie jego wina. Gdyby był remis do samego końca i przegralibyśmy mecz przez tego babola to pół forum chciałoby gościa powiesić.
Nie twierdze, że gość jest słaby. Twierdzę, że słaby zagrał mecz...