Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3811
Stary 14.02.2011, 07:29
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
I to wszystko wywnioskowałes ze skrotu? Gratuluje bardzo poczucia humoru.

W dużo większym stopniu mam prawo wnioskować, że bramkarz zagrał słabo z tego co pokazuje nagranie niż ludzie mają prawo wnioskować z własnych marzeń, że w końcu będzie dobry bramkarz... Nie można się ekscytować tym, że obronił jeden na jeden, bo od tego człowiek w tej bramce jest żeby takie sytuacje bronić. Nie mówię już o tym, że w tej sytuacji fatalna zachował się Białoruski napastnik... Stracona bramka to jednak w pewnej części właśnie jego wina. Gdyby był remis do samego końca i przegralibyśmy mecz przez tego babola to pół forum chciałoby gościa powiesić.

Nie twierdze, że gość jest słaby. Twierdzę, że słaby zagrał mecz...
Nonckiewicz!! Siadej...
Odpowiedz cytując