nbp napisał(a):

@ Johny - ta motka co podałeś jest zbyt droga dla mnie.
A ten HTC WildFire niczego sobie Wam powiem. Przejdę się do salonu i poproszę żeby mi go dali do łapy włączonego.
Dzięki Panowie !
ps. Mam pytanie do tych co jedzą grzybki, wciągają fetę i dają sobie plastry pod jęzory ;
http://vod.onet.pl/wipeout-wymiatacz...7,odcinek.html
Co wzięli prowadzący ? Ich komentarze powodują u mnie nerwice.... oglądam 1 odcinek tego nowego programu bez głosu...
|
....a ale zalosne,celebryci ? pierwsze slysze o tych ludziach
cos szwankuje mi AQQ nie moge dodawac znajomych (mam najnowsza wersje) ktos zna przyczyne