Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20771
Stary 14.02.2011, 01:01
nbp napisał(a):Wyświetl post
@ Johny - ta motka co podałeś jest zbyt droga dla mnie.

A ten HTC WildFire niczego sobie Wam powiem. Przejdę się do salonu i poproszę żeby mi go dali do łapy włączonego.

Dzięki Panowie !


ps. Mam pytanie do tych co jedzą grzybki, wciągają fetę i dają sobie plastry pod jęzory ;

http://vod.onet.pl/wipeout-wymiatacz...7,odcinek.html

Co wzięli prowadzący ? Ich komentarze powodują u mnie nerwice.... oglądam 1 odcinek tego nowego programu bez głosu...
....a ale zalosne,celebryci ? pierwsze slysze o tych ludziach

cos szwankuje mi AQQ nie moge dodawac znajomych (mam najnowsza wersje) ktos zna przyczyne
.....
Odpowiedz cytując