Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3810
Stary 14.02.2011, 00:16
moce napisał(a):Wyświetl post
Amica też wyszła z grupy LE a patrząc w naszą tabele to raczej nie są lepsi od nas
Tylko ,że "trochę"źle nam się układały mecze z nimi ostatnio. Marze o zwycięstwie nad nimi na wiosnę na Reymonta
Odpowiedz cytując