@ Johny - ta motka co podałeś jest zbyt droga dla mnie.
A ten HTC WildFire niczego sobie Wam powiem. Przejdę się do salonu i poproszę żeby mi go dali do łapy włączonego.
Dzięki Panowie !
ps. Mam pytanie do tych co jedzą grzybki, wciągają fetę i dają sobie plastry pod jęzory ;
http://vod.onet.pl/wipeout-wymiatacz...7,odcinek.html
Co wzięli prowadzący ? Ich komentarze powodują u mnie nerwice.... oglądam 1 odcinek tego nowego programu bez głosu...