Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20768
Stary 13.02.2011, 22:36
@ Johny - ta motka co podałeś jest zbyt droga dla mnie.

A ten HTC WildFire niczego sobie Wam powiem. Przejdę się do salonu i poproszę żeby mi go dali do łapy włączonego.

Dzięki Panowie !


ps. Mam pytanie do tych co jedzą grzybki, wciągają fetę i dają sobie plastry pod jęzory ;

http://vod.onet.pl/wipeout-wymiatacz...7,odcinek.html

Co wzięli prowadzący ? Ich komentarze powodują u mnie nerwice.... oglądam 1 odcinek tego nowego programu bez głosu...
Odpowiedz cytując