Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20765
Stary 13.02.2011, 21:54
nbp napisał(a):Wyświetl post
haha, rzeczywiście jest . Taka mała dziurka, że nie widziałem jej.

Problem może być z konfiguracją, bo kiedyś robił mi to informatyk, bo ja noga jestem w tych sprawach. Ale spróbować nie zaszkodzi.

Dzięki panowie !


===

Chciałbym kupić telefon komórkowy OBOWIĄZKOWO BEZ SYMBIANA !

Zastanawiam się nad motorolami z androidem, np. flipout - ale jednak ma za małe klawisze, więc co radzicie ?

Moje wymagania co do tel:

- wi-fi
- aparat przynajmniej te 3 mpixelie, aczkolwiek może być więcej
- kalendarz ( może i to standard w komórkach teraz, ale nie wiem jak na androidzie to wygląda )
- mp3
- możliwość wgrania darmowej nawigacji !

i to wszystko. Bo czego chcieć więcej ?

Cena - i tak bym brał telefon w jakimś mixie, ale nie więcej niż powiedzmy 500 zł nie chciałbym wydać.
HTC Wildfire? Fajny, dobrze leżący w ręce telefonik dotykowy na Androidzie. HTC bardzo sobie chwalę bo posiadam.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując